מה הם ציוד לחיילים לשימוש שטח?

כשמדובר בציוד צבאי, יש הרבה אפשרויות ודרישות. חיילים זקוקים לציוד נוח, חזק ויכול לתמוך בכמות משמעותית של משקל.

חיילים דורשים תרמילים שתוכננו במיוחד עבור פעילויות חוצות כי להחזיק את כל יסודות שלהם בעת היותו קל משקל לנשימה.

מדוע פנס ראש חשוב?

את פנס ראש הוא פריט חיוני של ציוד לחיילים כאשר בשטח. זה משמש לשמירה על בטיחותם ויכול להועיל גם במצבי חירום.

חיילים בסיור או ביצוע תצפית צבאית לעתים קרובות צריך להישאר במקומות חשוכים ולעבוד לתוך הלילה. לפיכך, חיוני שלפנס שלהם יהיה ראיית לילה אמינה כדי שיוכלו להאיר אזור בצורה מספקת.

אור אדום אידיאלי למשימה זו, מכיוון שהוא מסייע בהגנה על העיניים מפני נזקי עיניים הנגרמים כתוצאה מאור בהיר מדי. אדום פחות קשה בעיניים מאשר לבן ואינו גורם לכתמים מסנוורים הגורמים לפיגור זמן בראייה.

שימוש באור אדום מועיל לציידים, מכיוון שהוא מקטין את הסיכוי שחרקים וחרקים יימשכו למקור האור. יתר על כן, זה יכול להרתיע בעלי חיים מסוכנים מלתקוף אנשי צבא מכיוון שהם אינם רגישים לטמפרטורת הצבע של האור האדום.

כאשר איום פוטנציאלי מתקרב אליך, האיר את האור בעיניהם כדי לבלבל אותם ולקנות לך זמן לרוץ או לתקוף. ברגע שהם מוסחים, להכות אותם קשה עם לוח השיניים של הפנס הטקטי שלך כדי לנטרל אותם ולברוח.

כיצד לבחור זוג מחממי ידיים?

מחממי ידיים הם פריט חיוני לכל מי שנהנה מפעילויות בחוץ בחודשים קרים יותר. לא רק שהם יכולים לעזור לחמם את הידיים לאחר ישיבה ממושכת, אלא שהם יכולים גם לשמור על ספרות חמימות בזמן טיולים, קמפינג או החלקה על הקרח לפרקי זמן ממושכים.

למרבה המזל, יש הרבה אפשרויות לבחירה, כולל דגמים נטענים וחד פעמיים בצורות וגדלים שונים. בעת בחירת מחמם ידיים לפעילויות חוצות כמו סקי או סנובורד, דגמים המופעלים באמצעות סוללות עשויים להיות הטובים ביותר מכיוון שהם כוללים הגדרות התאמה אישית של חום והם קומפקטיים מספיק כדי להחליק לכיסים או לתחוב מתחת לשרוול. האידיאליים יספקו כוח רב מבלי לתפוס יותר מדי מקום על השולחן שלך.

זה חכם לחפש דגמים עם התכונות החדשניות ביותר, כגון מטען סוללות מצלמה משולב או כפפות וכפפות מחוממות. חלקם אפילו מגיעים עם אפשרויות טעינה כפולה כדי למנוע אוזל מיץ ברגעים בלתי צפויים. לבסוף, קח בחשבון את התקציב שלך בעת קבלת החלטה סופית; זה יאפשר לך לקבל החלטה מושכלת.

כיצד לבחור מעיל צבאי?

כאשר לובשים ז ' קט, חיוני שתהיה שכבת בידוד הלוכדת אוויר חם כנגד הגוף. זה חיוני במיוחד במהלך סיורים או פעילויות מאומצות שבהן חיילים עלולים להתחמם יתר על המידה ולהזיע מקור. שכבת הבידוד צריכה להיות עשויה מחומרים מגושמים בהירים כמו צמר, פוך או צמר פוליאסטר אשר מרחיקים לחות מהעור לנוחות וחום מירביים. חיילים צריכים לבחור מעיל בהתאם לרמת הפעילות שלהם וטמפרטורת החוץ; שכבות בסיס קלות יותר הן הטובות ביותר לאימון גופני או לתרגילים אירוביים אחרים בעוד שניתן ללבוש שכבות כבדות יותר בזמן השינה.

מעיל צבאי צריך להיות מותאם לגובה, למשקל ולצורת הגוף של כל חייל. זה צריך תכונה כיסים מרובים עבור ציוד נוסף או ציוד אחסון. השרוולים צריכים להתרחב מעבר לפרקי כף היד בעוד הכתפיים רחבות מספיק להתאמה בטוחה ונוחה. יתר על כן, עליו להיות בעל בד עמיד שיכול לעמוד בתנאים קשים והתעללות יומיומית.

לפרטים נוספים : https://ertzcamping.co.il/product-category/%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%93-%D7%9C%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9D/

about author

Stephen Parker

[email protected]

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.